Анастасия и Андрей

Пересмотрели кучу работ разных фотографов на сайте mywed.com и наткнулись на профайл Сергей!!! Хотелось, чтобы фотографии были живые и настоящие, но при этом одновременно интересные и необычные (с изюминкой так сказать :-)). Работы Сергея как раз были искренними и с идеей, на этом наш поиск и остановился)) Так как мы находились в разных городах, договорились созвониться по скайпу, чтобы так сказать познакомиться и оговорить все интересующее моменты. С первого же момента, Сергей расположил к себе своей открытостью и позитивом. Перед свадьбой была еще съемочка нашей лавстори, мы обсудили каждый нюанс предстоящей съемки: где будет проходить, что взять с собой, что одеть. Сергей с проефссиональной точки советовали и подсказывали как будет лучше и круче)) Все было очень легко и просто, было ощущение, что мы знакомы с этим человеком очень давно. Про восторг от фотографии можно писать долго и много, они оооочень крутые, лавстори показанная на свадьбе не оставила равнодушным ни одного гостя. Безумно рады, что выбрали именно Сергея. Спасибо большое, что посредством всех сентиментальных, смешных и яркий кадров оставил навсегда в нашей памяти такой важный для нас день!!!

Єлизавета та Руслан | 2018

Обирали фотографа по портфоліо та відгуках на ресурсі girko.net. Зконтактували в телефонному режимі і, на відміну від багатьох до кого телефонували, швидко і чітко отримали відповіді щодо умов та оплати. Вирішили спробувати і познайомитись під час розпису, який відбувався за пів року до весілля. Вже до цього виник перший і єдиний конфлікт, і то з нашого боку. Фотограф знайшов правильні слова та підхід, щоб їх владнати ще до виникнення негараздів. При особистому знайомсті, з перших хвилин зрозуміли, що настрій наших подій залежатиме від шалено заразного сміху Сергія. Розпис пройшов на ура, фото отримали швидко, за 3 тижні прямо під ялинку, що створило певний шарм свята. Далі з задоволенням очікували того самого дня. Наперед фотограф погоджувався неодноразово з нами зустрітись, знайшов для нас неймовірних відеографів, їздив з нами на перемовини і планування, одним словом робив все не просто професіоналізмом, а душею! В той самий найщасливіший день, при конфузах треба було лише покликати Сергія, як одразу все розчинялось само собою. Сергій якось вміє з усього неприємного, зробити щось веселе і креативне. Повернути негаразд у такий ракурс, щоб він став позитивною деталлю. Що стосується фото... я навіть бачила, як наші фото були визнані "найкращими роботами місяця" на певних сайтах. А сторінки деяких людей з команди оформлення тепер облицьовують і стоять в основних фото профіліо саме роботи Сергія. Було легко, щиро і невимушено. Щодо професіоналізму, Сергій обов'язково перепитує чи можна використовувати Ваші фото для різноманітних портфоліо чи ін. Тобто при Вашому бажанні Ви можете залишити Ваше свято лише для себе. Особисто нам приємно красуватись переможниками конкурсів на кращі фотороботи. Сергій - людина, що однозначно опинилась у своїй професії. Дякуємо, за кожну мить яку ти встиг для нас зберегти назавжди.

https://instagram.com/eliza_mazepa

Романа та Богдан | 2018

Признаюсь, до вибору фотографа ми ставились дуже прискіпливо. Адже це дуже важливо! Хотілося таких фото, які будуть тішити все життя, які захочеться показувати і показувати, дивитись і дивитись :) Ми переглядали багато робіт різних фотографів, все нотували у наш спеціальний блокнот підготовки)), але натрапивши на сайт Сергія, ми пригальмували, почали моніторити його в інстаграмі, все читати і дізнаватись) та вже й не хотілося дивитись на когось іншого, бо фото у Сергія дійсно живі, емоційні. А це було основним для нас (ми дуже не хотіли, щоб усі фото були, як постановка в театрі). Тому ми не вагались! І ми навіть ні на секунду не сумнівались, що ми обрали не того. Бо при першому знайомстві стало зрозуміло, що Сергій - позитивна "батарейка", з ним легко і комфортно. Не було жодного дискомфорту, все було дуже життєво, навіть моментами здавалось, що Сергій наш давній друг, який теж тусить з нами))) Тому ми просто кайфували, а Сергій все ідеально документував! І це супер! :)) Маємо мооооре фоток: з весільного дня і з дозйомки! І вони всі одна краща іншої. Я, особисто, тішусь, як мала дитина :) І впевнено скажу: Сергій - професіонал своєї справи і просто дуже крута та позитивна людина. Щиро дякуємо тобі за таку надзвичайну працю і за щасливі емоції! Раджу всім!
 

Весна та Ваня | 2018

Почну з того, що, при підготовці до нашого весілля, я випадково натрапила в Інстаграм на профіль Сергія: мені сподобались фото, показала Вані, підписалася, щоб не згубити. Через декілька днів наш організатор Оксана Цапук запропонувала нам на вибір декількох фотографів, серед яких був і Сергій. Можливо, це випадковість, але ми дуже раді, що все сталось саме так і обрали Сергія фотографом на наше весілля! Він дуже крутий та позитивний, працювати з Сергієм було дуже легко. Навіть для Вані, який не любить фотографуватись, зйомка пройшла дуже легко, весело та мегапозитивно! Фотографії класні! Сергій зловив стільки багато крутих моментів, підловив такі кадри, коли ми й не знали, що нас знімають. Вийшли дуже емоційні та живі фото, які ми переглядали вже мільйон разів!) Дякуємо велике тобі, Сергій, за гарний настрій та професіоналізм в день весілля, а зараз за фотографії, які переносять нас знову в наш найщасливіший день!

https://instagram.com/vesna.poliuhovych

Олена та Iгор | 2018

Хотим выразить огромную благодарность за проделанную работу на нашей росписи и прогулке! Сергей настоящий профессионал своего дела.) Спасибо огромное за такие чудесные фотографии. Пришлось день сидеть и по кругу пересматривать фото;) потому как каждая идеальна и вызывает восторг)))) Хочу отметить, что Сергей прекрасно ладить с детьми. С нами была малышка 1,6 лет - которая панически боится фотографов. Но Сергей смог найти к ней подход и сделать много светлых и радостных фото))) Спасибо, что был с нами в этот день))) Вдохновения и сил на реализацию всего задуманного)))

Юля та Андрій | 2017

Хоч фото з нашого весілля, ще немає, бо воно було лиш 2 дні тому, але дуже кортить подякувати Серію. Ти дуже приємна людина, я впевнена на 1000%, що фото будуть бомбезні. Ти дуже позитивний і з тобою легко працювати, а це дуже важливо, адже нам було зовсім не важко позувати, через те, що ми порозумілися і наша робота була сповнена масою позитиву. Ти крутишка.... Бажаємо тобі багацько вдячних клієнтів і побільше крутих парочок. А ми будемо з нетерпінням чекати фоточки і планувати дозйомочку.)))

https://instagram.com/yuliapidstavska

Александра и Кирилл | 2016

Мы смотрели и смотрели и смотрели фото, по кругу! Понадобилось время осознать то, что с нами произошло.
Фотографии получились отличные, настоящие, искренние без наигранных поз и стандартных локаций, очень живые и завораживающие. Действительно с нашим украинским колоритом, красочной и неповторимой природой! И конечно же с частичкой твоей души! Спасибо,что был с нами на одной волне! Мы рады,что именно ты разделил этот день с нами, спасибо за фото, за компанию, за твой юмор и настроение!

Олександр та Людмила | 2016

Сергій, ми дуже раді, що обрали саме тебе. Ти ніби чарівник, який створив нам казкові спогади нашого найкращого дня. Усі світлини дуже яскраві та насичені різноманітними емоціями, які ти зумів сфотографувати. Переглядаючи їх, ми згадали усе до найменших дрібниць і дуже цим задоволені. Ти талановитий у своїй справі і дуже приємний співбесідник! Ми ДЯКУЄМО тобі за "живі" світлини, переглядаючи які можна пережити цей день ще раз. Бажаємо тобі успіхів!

Іванка та Льончик | 2016

Сергію ти чарівник!!!!! Хвилин 15 після перегляду мабуть з Льоньою думала шо тобі сказати, і все таки потрібних слів так і не підберу.... Сьогодні ти зробив наш день)))) з найприємнішими емоціями, зі сльозами на очах ми знов пережили найщасливіший день в нашому житті. Кожне фото просто бездоганне, кожна емоція спіймана, а кожна посмішка мабуть красивіша на фото, а ніж в живу )))) Ти просто майстер своєї справи, і знову ж таки я не можу підібрати зараз слів щоб описати всі мої емоції.)))) Льоня сто разів за перегляд повторив шо ти МЕГА ФОТОГРАФ і фотки "афігенні", а чоловіки ж скромніші ніж насправді воно є)))) А коробочка то геть краса неписана))) Спасибі за роздруковані фото, вони особливі)))) Твоє кредо - "Фотографую емоції!" - і це так і є, Величезне дякуємо за чудово проведений весільний день!!!!!

Юля та Максим | 2016

Сергій, ми надзвичайно раді, що нам порадили саме тебе нашим фотографом!!! Від початку все пішло ідеально, у мене абсолютно не було часу навіть переглядати твої роботи))) Все просто на довірі! Шалено дякуємо, за відтворення нашого дня, за надзвичайну підтримку,яку ви мені в парі дали з моїм Сєржиком, я думала, що просто збожеволію від самого ранку. Всі наші хвилювання, сміх, сльози ти був з нами, всі моменти, які просто не забутні, - зловив, відтворив.
Переглядаючи твої фото ми наче ще раз повернулися в той день, найщасливіший, найрадісніший...
Я плакала...переглядючи фото від щастя.
Моя бабуся, мій Сергій, мій тато(ти навіть зловив багато разів чоловічу скупу сльозу).
Дякуємо, тобі за твою роботу...
Ми дуже хотіли живих фото, саме живих, не поставлених, не награних, а живих, такими і маємо їх....

Віктор та Марія | 2016

Сергій, хочемо тобі подякувати за чудові фото, ми були приємно вражені не тільки ними, але і їх подачею, дуже оригінальною!!! Також дякуємо що ми ще раз повернулися в той день і згадали усі переживання, які запам'ятаються нам на усе життя. Дякуємо що підбадьорював коли на очах були сльози від хвилювання. Батьки теж у захваті, раді що саме ти був нашим фотографом... Ще раз дякуємо тобі за пам'ятку яка буде з нами до кінця нашого життя. Нехай тобі надалі щастить у роботі і творчого тобі натхнення!! А хто тільки планує поєднувати свої долі, Сергій Соболевський допоможе вам перенести ваші почуття та незабутні моменти на прекрасні фото!!!