Олена та Iгор

Хотим выразить огромную благодарность за проделанную работу на нашей росписи и прогулке! Сергей настоящий профессионал своего дела.) Спасибо огромное за такие чудесные фотографии. Пришлось день сидеть и по кругу пересматривать фото;) потому как каждая идеальна и вызывает восторг)))) Хочу отметить, что Сергей прекрасно ладить с детьми. С нами была малышка 1,6 лет - которая панически боится фотографов. Но Сергей смог найти к ней подход и сделать много светлых и радостных фото))) Спасибо, что был с нами в этот день))) Вдохновения и сил на реализацию всего задуманного)))

Юля та Андрій

Хоч фото з нашого весілля, ще немає, бо воно було лиш 2 дні тому, але дуже кортить подякувати Серію. Ти дуже приємна людина, я впевнена на 1000%, що фото будуть бомбезні. Ти дуже позитивний і з тобою легко працювати, а це дуже важливо, адже нам було зовсім не важко позувати, через те, що ми порозумілися і наша робота була сповнена масою позитиву. Ти крутишка.... Бажаємо тобі багацько вдячних клієнтів і побільше крутих парочок. А ми будемо з нетерпінням чекати фоточки і планувати дозйомочку.)))

Александра и Кирилл

Мы смотрели и смотрели и смотрели фото, по кругу! Понадобилось время осознать то, что с нами произошло.
Фотографии получились отличные, настоящие, искренние без наигранных поз и стандартных локаций, очень живые и завораживающие. Действительно с нашим украинским колоритом, красочной и неповторимой природой! И конечно же с частичкой твоей души! Спасибо,что был с нами на одной волне! Мы рады,что именно ты разделил этот день с нами, спасибо за фото, за компанию, за твой юмор и настроение!

Олександр та Людмила

Сергій, ми дуже раді, що обрали саме тебе. Ти ніби чарівник, який створив нам казкові спогади нашого найкращого дня. Усі світлини дуже яскраві та насичені різноманітними емоціями, які ти зумів сфотографувати. Переглядаючи їх, ми згадали усе до найменших дрібниць і дуже цим задоволені. Ти талановитий у своїй справі і дуже приємний співбесідник! Ми ДЯКУЄМО тобі за "живі" світлини, переглядаючи які можна пережити цей день ще раз. Бажаємо тобі успіхів!

Іванка та Льончик

Сергію ти чарівник!!!!! Хвилин 15 після перегляду мабуть з Льоньою думала шо тобі сказати, і все таки потрібних слів так і не підберу.... Сьогодні ти зробив наш день)))) з найприємнішими емоціями, зі сльозами на очах ми знов пережили найщасливіший день в нашому житті. Кожне фото просто бездоганне, кожна емоція спіймана, а кожна посмішка мабуть красивіша на фото, а ніж в живу )))) Ти просто майстер своєї справи, і знову ж таки я не можу підібрати зараз слів щоб описати всі мої емоції.)))) Льоня сто разів за перегляд повторив шо ти МЕГА ФОТОГРАФ і фотки "афігенні", а чоловіки ж скромніші ніж насправді воно є)))) А коробочка то геть краса неписана))) Спасибі за роздруковані фото, вони особливі)))) Твоє кредо - "Фотографую емоції!" - і це так і є, Величезне дякуємо за чудово проведений весільний день!!!!!

Юля та Максим

Сергій, ми надзвичайно раді, що нам порадили саме тебе нашим фотографом!!! Від початку все пішло ідеально, у мене абсолютно не було часу навіть переглядати твої роботи))) Все просто на довірі! Шалено дякуємо, за відтворення нашого дня, за надзвичайну підтримку,яку ви мені в парі дали з моїм Сєржиком, я думала, що просто збожеволію від самого ранку. Всі наші хвилювання, сміх, сльози ти був з нами, всі моменти, які просто не забутні, - зловив, відтворив.
Переглядаючи твої фото ми наче ще раз повернулися в той день, найщасливіший, найрадісніший...
Я плакала...переглядючи фото від щастя.
Моя бабуся, мій Сергій, мій тато(ти навіть зловив багато разів чоловічу скупу сльозу).
Дякуємо, тобі за твою роботу...
Ми дуже хотіли живих фото, саме живих, не поставлених, не награних, а живих, такими і маємо їх....

Віктор та Марія

Сергій, хочемо тобі подякувати за чудові фото, ми були приємно вражені не тільки ними, але і їх подачею, дуже оригінальною!!! Також дякуємо що ми ще раз повернулися в той день і згадали усі переживання, які запам'ятаються нам на усе життя. Дякуємо що підбадьорював коли на очах були сльози від хвилювання. Батьки теж у захваті, раді що саме ти був нашим фотографом... Ще раз дякуємо тобі за пам'ятку яка буде з нами до кінця нашого життя. Нехай тобі надалі щастить у роботі і творчого тобі натхнення!! А хто тільки планує поєднувати свої долі, Сергій Соболевський допоможе вам перенести ваші почуття та незабутні моменти на прекрасні фото!!!